Barkın yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor

Barkın yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor
REKLAM ALANI
30.05.2024
25
A+
A-

Barkın Tarım Hereke’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’de tamamlayan Barkın daha sonra Haliç Üniversitesi…

Barkın Tarım Hereke’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’de tamamlayan Barkın daha sonra Haliç Üniversitesi Ses Eğitim Bölümü’nü tam burslu olarak tamamladıktan sonra aynı üniversitede master eğitimini tamamladı.

 

Şampiyon bir yelkencinin oğlu olarak yelken sporuna başlayan Barkın yelken sporu kariyerini milli takıma seçilerek taçlandırırken gururla defalarca milli formayı giyerek ülkemizi yelken sporunda başarıyla temsil ederken kendi isminin hakkını verdim diyerek kendisini “Seyyah” olarak tanımlıyor.

 

Hayatının bir kısmını Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde geçiren Barkın uzun bir dönem otizmi anlamak ve öğrenmek için çalışmalar yaparken bu konuda uluslararası üniversitelerde yapıla söyleşilere katıldı.

 

Profesyonel müzik hayatına 2023 yılında “Hayata Dair” adlı albümü ile başlayan Barkın 2006 yılında da Asrın Müzik etiketi ile “Gönlüm Yollarda” adlı albümü ile devam etti. Çıkardığı albümlerle ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olan başarılı sanatçı Barkın daha sonra arka arkaya çıkardığı single çalışmaları ile müzik kariyerindeki başarısını taçlandırırken müzik dünyasında besteci, söz yazarı ve yorumcu kimliği ile müzik dünyasının içinde varlığını sürdürmeye devam ediyor.

 

Geçtiğimiz dönemlerde birçok ünlü sanatçı ile vokal, besteci, aranjör ve yönetmen olarak çalışan Barkın hayat felsefesi olarak da “Dünya gözlerinin görebildiği kadar küçük, düşünebildin kadar büyüktür aslında…” diyerek de kendisini tanımlamaktadır.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.