Başarının ismi Çiğdem Turan

Başarının ismi Çiğdem Turan
REKLAM ALANI
09.01.2024
50
A+
A-

2023 Yılının en dikkat çeken isimlerinden olan Çiğdem TURAN,  20 yıllık başarılı ve sevilen bir eğitimci. 3. üniversitesini okuyan Çiğdem TURAN, aynı zamanda Tarih bölümü öğrencisi.

Edebiyat alanında çalışma sergileyen Çiğdem TURAN yazar kimliğine de  sahip. .2022 yılında dikkat çeken konusuyla “Pandülün Ucunda ” adlı ilk romanını yayınlayan  Çiğdem TURAN, ikinci kitabının hazırlığına devam ediyor.

Yetenekleri hayranlık uyandıran Çiğdem TURAN, besteci, söz yazarı aynı zamanda yorumcu kimliği de taşıyor. Kendi yazdığı ve bestelediği şarkıları seslendiren sanatçı 2021 yılında müzik dünyasına “Sen miydin? “adlı çalışmayla giriş yaptı.

2022 yılında çıkarmış olduğu “Hoş geldin” adlı şarkı ile ismini duyuran sanatçının “Hoş geldin” adlı klibi 2023 yılında ulusal müzik TV kanallarında sevenleriyle buluştu. Aynı yılda “Zaman”  adlı şarkıyla müzik çalışmalarına devam eden sanatçının Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla yapmış olduğu Cumhuriyet Marşı çok sevildi.

Son çalışması “Aşk” ile radyolarda üst sıralarda listeye girmeyi başaran Çiğdem TURAN,  çok yakında “Aşk ” klibiyle ulusal müzik TV kanallarında yer alacak.

Çiğdem TURAN ‘ın yetenekleri takdire şayan. O aynı zamanda koro şefliği yapmakta. Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği dallarında oluşturduğu korolarda şeflik yapan Çiğdem TURAN’ a kırk bir kere maşallah diyoruz.

Örnek başarı hikayesi olan Çiğdem TURAN’a müzik dünyası da hoş geldin diyor ve nice başarılar diliyoruz.

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.