Fransua Garo Şahika Meyhane sahnesinde Didem Kınalı’yı ağırladı

Fransua Garo Şahika Meyhane sahnesinde Didem Kınalı’yı ağırladı
REKLAM ALANI
11.03.2024
41
A+
A-

İşletmeciliğini Türkiye’nin Divası Bülent Ersoy’un takı tasarımlarını da yapan Fransua Garo’nun yaptığı ve İstanbul’un en iddialı mekanlarından biri olan Şahika Meyhane bir dönemde oryantal dünyasının kraliçesi olan Didem Kınalı’yı sahnesinde ağırladı.

Şahika Meyhane’de Didem Kınalı’nın sahne aldığı geceye sosyete, iş, cemiyet, sahne, sanat, spor ve siyaset camiasından birbirinden ünlü isim akın ederken Didem Kınalı kendisini izlemeye gelenleri hem sesi, hem güzelliği ile mest ederken konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne önce basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Fransua Garo Didem Kınalı’yı takdim ederken Didem Kınalı’nın bundan sonra Şahika Meyhane’nin assolisti olacağını müjdelerken Didem Kınalı’da “Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz kutlu olsun! Dilerim daha güzel yarınlara, kadınlar olarak uyanalım. Artık erkek terörüne dur diyelim, artık kadınlarımız erkekler tarafından öldürülmesin. Lütfen, ve çocuk gelinlerimiz olmasın diye ümit ediyoruz. Böyle güzel bir dünyaya uyanmak istiyoruz. Bütün isteğimiz arzumuz ve bütün sesimizin çıkmasının nedeni bu. İnşallah sesimiz duyulur ve kısıtlanamaz diye düşünüyorum” diyerek duygularını ve günün önem ve mahiyetini çok güzel bir şekilde açıkladı.

Fransua Garo’da basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada “ Didem muhteşem sahnesiyle gerçekte gazino dünyasını damgasını vurmuş bir isim. Kendisinin sahnesine, sesine çok güveniyorum. Ve kendisinin de bizi tercih etmesinden dolayı ayrıca Didem’e teşekkür ediyorum. Sesi, sanatı, kişiliği ile 10 parmağında 10 marifet diyorum. Önümüz Ramazan ve Didem, Ramazan öncesi son noktayı o vuruyor. Bayramı da inşallah kendisi ile açarız.” dedi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.