Gece Karan’dan “Müsaadenle”

Gece Karan’dan “Müsaadenle”
REKLAM ALANI
05.06.2024
19
A+
A-

Daha henüz orta okul yıllarında müzik öğretmeninin keşfetmesi sonucu müzik ile tanışan Gece Karan 23 Nisan etkinliklerinde bulduğu fırsatı değerlendirerek müziğe ilk adımını attı.

Daha sonra çevresinin de yönlendirmesi sonucu 16 yaşında şan eğitimini ailesinden gizli almaya başlayan Gece Karan ailesinin bu olayı öğrenmesi ve baskıları sonucu müziğe 2 yıl ara verdikten sonra 18 yaşında iken tanıştığı bir müzisyenin destek ve yardımları ile düğün salonlarında vokal olarak profesyonel olarak sahne almaya başladı.

 

Hayallerinin peşinden koşmayı bırakmayan Gece Karan söz ve müziği Abdullah Buğdaycı’ya ait “Müsaadenle” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Şarkının aranjörlüğünü Serkan Türker yaparken Mix § Mastering’ini de Mustafa Özerali Yener yaptı.

Gece Karan “Müsaadenle” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna Ali Eşitmez otururken görüntü yönetmenliğini de Sercan Esin üstlendi. Başarılı sanatçı klipte güzel ve buğulu sesi ile duru güzelliğini bir araya getirerek güzel bir klip çalışması oluşturdu.

Gece Karan “Bu uzun yolda hayranlarımın ve müzikseverlerin desteğiyle hayallerimdeki noktaya doğru emin adımlarla yürümek istiyorum. Amacım güçlü olmak zorunda bırakılan her kadının sesi olmak istiyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.