İş insanı İsmet Yıldırım kimdir, nerelidir?

İş insanı İsmet Yıldırım kimdir, nerelidir?
REKLAM ALANI
29.03.2024
37
A+
A-

İş insanı İsmet Yıldırım kimdir, nerelidir?

İş dünyasının seçkin isimlerinden olan iş insanı İsmet Yıldırım 9 Mart 1990 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Ailesinin iş sebebiyle İstanbul’a taşınması üzerine 6 yaşında İstanbul’a gelen İsmet Yıldırım ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan iş insanı İsmet Yıldırım Pamukkale Üniversitesi English Economics bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra iş hayatına atılmış ve aile şirketlerine ait şantiyelerde görev almıştır.

İş insanı İsmet Yıldırım’in iş hayatındaki başarıları

Kendisine ait kurduğu kuyumculuk üzerine açtığı küçük bir imalathane ile iş dünyasına atılan iş insanı İsmet Yıldırım büyük başarılara imza atarken bu sektörde fabrikalaşmaya doğru büyümeye devam etmektedir. İş insanı aynı dönemde MBA’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Kendisi gibi Pamukkale Üniversite’sinde öğrenci olan yakın dostlarının kurduğu çikolata firmasına ortak olarak İstanbul’un çeşitli ilçelerinde şubeler açtı. Daha sonrasında hem yurt içi hem yurt dışında büyük bir atağa geçerek yaklaşık 100’den fazla kurulan şube ile bu sektörde de büyük başarılara imza attı.

İş insanı İsmet Yıldırım önümüzdeki dönemlerde gayri menkul ve inşaat sektörüne yatırımlar yapmaya hazırlanmaktadır.

İsmet Yıldırım aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesine de deste vermektedir.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.