Raif Akyüz, ekranlara bir sürprizle mi geri dönüyor?

Raif Akyüz, ekranlara bir sürprizle mi geri dönüyor?
REKLAM ALANI
16.11.2023
54
A+
A-

Ekranların sevilen yüzü Raif Akyüz kısa bir aradan sonra tekrar Number One Türk ekranlarına geri dönüş yapmaya…

Ekranların sevilen yüzü Raif Akyüz kısa bir aradan sonra tekrar Number One Türk ekranlarına geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

 

Özellikle sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği programında birbirinden ünlü isimleri ağırlayan başarılı sunucu Raif Akyüz bu başarısını sosyal medya kullanımında da büyük bir başarıyla devam ettiriyor.

 

Önümüzdeki günlerde bazı sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldığı “Raif Akyüz ile Sanat Dünyası” programına geri dönen Akyüz yeni bölümlerinde ağırlayacağı ünlü konuklar için çalışmalarına start verdiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından farklı bir program sinyalleri veren Akyüz’ün takipçilerinin ısrarla “Yeni bir programla mı ekrana geri dönüyorsun?” sorularına olumlu veya olumsuz cevap vermemesi takipçileri arasında yeni bir programın sinyali olarak algılandı.

 

Raif Akyüz’ün Number One Türk ekranlarından en son Türkiye’nin en büyük organizatörlerinden ve birçok ünlü ismin menajerliğini yapan ve uzun süre basından uzak durmayı tercih eden Ahmet San’ı konuk etmesi özellikle magazin ve sosyal medya dünyasından büyük ses getirmişti.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.